Строительная компания \

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Металопластик

МеталопластикПП «Трансвіт» відкрило виробництво метало-пластикових вікон і дверей у 2006 р. У виробництві вікон та балконних дверей нами використовуються профілі з ПВХ (полівінілхлорид) непластифікований (твердих) сумішей системи «REHAU» виробництва Німеччини. Виробництво сертифіковане і вся продукція виготовляється відповідно до стандартів та вимог законодавства України. На предпреятіе ведеться суворий контроль за якістю готової продукції.

У виробництві використовуються 3-ох та 5-ти камерний профіль. Ми можемо запропонувати вам кольорові профіль в асортименті і широкий спектр кольорів профіля в ламінації.

На вікна і балконні двері встановлюється фурнітура Winkhaus (Німеччина) або Maco (Австрія) за побажанням споживача.

Вашим вибором надаємо різні склопакети: однокамерні та двокамерні, склопакети з енергозберігаючим склом, тоновані склопакети в різних кольорах, матові.

Будь-яка конструкція виготовляється для клієнта індивідуально з огляду на його побажання. Якщо споживач хоче замовити металопластикове виріб, то до нього надсилається кваліфікований замірник для здійснення заміру з метою подальшого прорахунку вартості конструкції та наданням комерційної пропозиції.

Гарантія на готові вироби 10 РОКІВ!