Строительная компания \

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Столярні вироби

Столярні вироби

Основними видами діяльності нашої столярної майстерні є виробництво і продаж столярних виробів, що відповідають найвищим вимогам.

Наша компанія виробляє вироби тільки з високотехнологічних будівельних матеріалів неперевершеної якості. Продаж столярних виробів реалізується будь-яким зручним для клієнта способом - у роздріб і оптом, за готівковий і безготівковий розрахунок, організаціям і приватним особам.

Нашим підприємством здійснюється повний технологічний цикл процесу обробки деревини, починаючи від розпилювання і закінчуючи декоративною обробкою виробів. Пропонована продукція поставляється на різні будівельні підприємства, меблеві та деревообробні комбінати.

Столярні вироби можна купити в нашій майстерні, підкреслимо, що з придбанням ви отримуєте довговічну меблі, що є зразком чудового дизайну. Також для ефектного облаштування будинку ми пропонуємо вашій увазі ексклюзивні види столярних виробів - двері, різьблені вироби, арки різних видів, меблі для дачі - створені майстрами зразки унікальної меблів виготовляються з тим, щоб радувати вас довгі роки.