Строительная компания \

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Пожежна безпека

Пожарная сигнализация

Пожежно-охоронна сигналізація.
Наша компанія виконає роботи починаючи з розробки проектно-технічної документації, погодженої з Держпожнаглядом і організаціями, які в подальшому будуть здійснювати охорону Вашого об'єкта, підбору необхідного обладнання згідно Ваших запитів, бажань і фінансового стану. Застосовується нами обладнання та матеріали багаторазово випробувані і перевірені в роботі. Ми намагаємося виконувати роботи як на попередній стадії будівництва, щоб заздалегідь прибрати проводку і не порушувати дизайн Ваших приміщень, так і у вже діючих приміщення з урахуванням наявних архітектурних і художніх рішень. Виконавши роботу у нас, Ви надалі виграєте на обслуговуванні даних систем, так, як тільки наші клієнти обслуговуються за спеціальним зниженого тарифу.

Вогнезахисна обробка металевих конструкцій.
Ми виробляємо розробку проекту робіт, виконуємо вогнезахисну обробку металоконструкцій сучасними матеріалами, надаємо весь пакет документів відповідно до діючих нормативних вимог.

Вогнезахисна і антесептіческая обробка.
Вогнезахисна і антисептична обробка дерев'яних конструкцій, виконувана нашою організацією заснована на застосуванні сучасних сертифікованих матеріалів і забезпечує першу ступінь вогнестійкості дерев'яних конструкцій. Виконана обробка володіє антисептичними властивостями. Виконавши обробку у нас - Ви вирішите практично два завдання: забезпечите захист дерева, як від вогню, так і від руйнуючих бактерій практично за ту ж ціну, як і при тільки антисептичної обробки дерева.